NASZE SUKCESY!

Ważne wydarzenia w życiu szkoły

ROK SZKOLNY 2018/2019

ROK SZKOLNY 2017/2018

ROK SZKOLNY 2016/2017

ARCHIWUM

 

Ważne wydarzenia w życiu szkoły:

 

uzyskanie tytułu „Szkoły z klasą”  w roku 2004

uzyskanie przez szkołę „Certyfikatu inwestora”

organizowanie jedynego w Orzeszu Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od 2002 roku

uzyskanie sprawności Lego Cogito Ago w roku szkolnym 2004/2005

uzyskanie w roku szkolnym 2005/2006 certyfikatu „Śląska Szkoła Jakości”.

uzyskanie certyfikatu Szkoła bez przemocy” w roku szkolnym 2006/2007

uzyskanie certyfikatu Złotej Szkoły” w roku szkolnym 2009/2010; 2010/2011; 2011/2012

Nadanie Certyfikatu Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie- 9.12.2015

Uzyskanie Certyfikatu Jakości Kształcenia Języków- rok 2015, 2016, 2017

Program BEZPIECZNA+ rok szkolny 2017/2018

 powrót

ROK SZKOLNY 2018/2019

* II miejsce w Miejskim Konkursie Literackim z cyklu ,,Orzeskie szkoły dla Niepodległej” - „Polska - mój dom, moja Ojczyzna” zajęła Anastazja Huczała

* II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym z cyklu ,,Orzeskie szkoły dla Niepodległej” zajęła Nikola Sussmann

* I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim z okazji 100-lecia Niepodległości Polski zajął Adam Szmatloch kl.2b

* II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim z okazji 100-lecia Niepodległości Polski zajął Mateusz Kalinowski kl.2b

* III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim z okazji 100-lecia Niepodległości Polski zajęła Martyna Wągrowska kl.2b

* Udział w III Miejskim Konkursie Plastycznym "Polsko jesteś wolna od 100 lat" - Lena Ptak i Tymoteusz Siwoń

* III miejsce w X Regionalnym Konkursie Gwarowym - "Godomy po naszymu" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Orzesze zdobyli Martyna Pierschkalla z klasy 3b i Paweł Pozór z klasy 3a

* I miejsce w konkursie wojewódzkim z tłumaczeń wierszy Zbigniewa Herberta zajęła Weronika Kaczanowska

* I miejsce w konkurencji bowling w ramach XIX Powiatowej Spartakiady Osób Niepełnosprawnych pod patronatem Starosty Mikołowskiego „W Sieci” nowoczesne technologie

Sportowe

* II miejsce w miejskich zawodach koszykówki dziewcząt

* II miejsce miejskich zawodach w piłce ręcznej dziewcząt

* I miejsce miejskich zawodach w piłce ręcznej chłopców

 powrót

ROK SZKOLNY 2017/2018

* Udział w Konkursie plastycznym KO: ”Galeria marzeń”

* Udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: ”Coś mojego”

* Udział w Konkursie KO: ”W tej szkole chciałbym się uczyć”: Pawlak Natalia, Wiktoria Cebula

* Udział w V Miejskim Konkursie: ”Młodzi w Europie”: Pawlak Natalia, Oliwia Szweda

* Udział w interdyscyplinarnym konkursie zorganizowanym przez I LO w Katowicach im. Marii Goeppert-Mayer

* III miejsce w konkursie z j. niemieckiego na komiks z misiem TheoTheo - ich Mag Dich!” Mateusz Kalinowski

* Laureat ogólnopolskiego konkursu ZUCH - edycja roczna z języka angielskiego: Wiktor Kurka

* Laureaci ogólnopolskiego konkursu ZUCH - edycja roczna z matematyki: Szymon Miśko, Hanna Wołkow, Franciszek Bezak, Wiktor Kurka, Lena Skrzypczyk

* Laureaci konkursu “Wańka-Wstańka i Skacząca Fasolka”: Franciszek Bezak, Antoni Bukowski, Oliwia Szafron, Lena Szynol, Wiktoria Orzeł, Zuzanna Krentusz, Lena Ptak, Martyna Wągrowska, Hanna Wołkow

* I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Kulturoznawczym o Krajach Niemiecko- i Anglojęzycznych zajęła drużyna w składzie Martyna Piksa, Weronika Kaczanowska (organizator: SP3 w Orzeszu-Zawadzie)

* III miejsce w XII Powiatowym Konkursie z Języka Niemieckiego zajęła Anastazja Huczała (organizator: SP3 w Orzeszu-Zawadzie)

* IV miejsce w XII Powiatowym Konkursie z Języka Niemieckiego zajęła Karolina Baranowska (organizator: SP3 w Orzeszu-Zawadzie)

* IV miejsce w Powiatowym Dyktandzie z Języka Niemieckiego zajęła Anastazja Huczała (organizator: SP7 w Orzeszu-Gardawicach)

* III miejsce Martyny Turek w X Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas gimnazjalnych w II LO w Mikołowie

* Jan Maciejczyk - finalista Powiatowego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych w Szkole Podstawowej nr 2 w Łaziskach Górnych

* II miejsce Martyny Turek w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Matematyka na co dzień” w Zespole Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach – Górnych

* Michalina Studnik i Martyna Piksa - finalistki Wojewódzkiego Konkursu Sudoku dla uczniów gimnazjów i klas VII szkół podstawowych w Szkole Podstawowej nr 9 w Rybniku

* I miejsce (tytuł laureata) Martyny Turek w Ogólnopolskim  konkursie przedmiotowym EDI – PANDA 2018 z matematyki

* wyróżnienie Michaliny Studnik w Ogólnopolskim  konkursie przedmiotowym EDI – PANDA 2018 z matematyki

* wyróżnienie grupa teatralna SZANSA ‘Śnieżka po Śląsku”, Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej, Stowarzyszenie Uśmiech Mikołów

* I miejsce Szymon Bańczyk, II m.Filip Niedziela, III m. Karolina Morawiec Rejonowy konkurs “Kariera - marzenia do spełnienia” CKZiU Żory

* Sebastian Stępień i Filip Grzywok laureatami Wojewódzkiego Konkursu „NOWOCZESNE TECHNOLOGIE A ENERGIA PRZYSZŁOŚCI” o Puchar Wicestarosty Powiatu Rybnickiego

* I miejsce - za opowiadanie „Śledztwo na sześć płatków” w konkursie literackim "Historia z żonkilem w tle zdobyła Martyna Pierschkalla

* II miejsce  za opowiadanie „Trzy niezwykłe kwiaty” w konkursie literackim "Historia z żonkilem w tle zdobyła Anastazja Huczała

* III miejsce za opowiadanie  „Nie trać nadziei w konkursie literackim "Historia z żonkilem w tle zdobyła Wiktoria Cebula

* I miejsce w konkursie plastycznym „Zaprojektuj logo XV Pól Nadziei” zdobyła Agnieszka Piksa

* I miejsce w XII Powiatowym Konkursie Czytelniczym pt. „Nastolatek w świecie, czyli całkiem dorosłe problemy młodych bohaterów” zdobyła drużyna dziewcząt z klasy 2b: Natalia Małecka, Sylwia Marcol i Martyna Pierschkalla

* III miejsce w miejskim konkursie „Pierwszaki kodują-zagadki rozwiązują” zdobyła drużyna w składzie: Lena Szynol i Wiktor Kurka z kl.Ia

* I miejsce w powiatowym konkursie profilaktycznym: „Słodycze lubisz- zdrowie gubisz” zdobyła uczennica kl.Ib Hanna Wołkow

* Wyróżnienie w kategorii Zespoły w VII  Regionalnym Festiwalu Piosenki Śląskiej "Orzeszek" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Orzesza zdobył szkolny zespół muzyczno-taneczny z SP-3 Orzesze-Zawada

* Udział w VII Mistrzostwach Polski w pracy z tekstem na komputerze

* I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Doradztwa Zawodowego zajęli Iwona Chrobok i Daniel Schier

* II miejsce w Powiatowym Konkursie Logistycznym zajęła Martyna Turek

* I miejsce w Wojewódzkim konkursie na najciekawszą LALKĘ-KUKIEŁKĘ przedstawiającą dowolną postać ze śląskich legend zajęła Lena Ptak

* II miejsce w konkursie „Najlepszy programista w ZST” w Rybniku zajął Filip Grzywok

* I miejsce w powiatowym konkursie „Potyczki laboratoryjne” zdobyły Martyna Turek i Michalina Studnik

* II miejsce w Dyktandzie o Tytuł Mistrza Ortografii Miasta Orzesze zdobyła Martyna Pierschkalla

* III miejsce w Dyktandzie o Tytuł Mistrza Ortografii Miasta Orzesze zdobyła Natalia Małecka

* Udział w VIII Powiatowym Konkursie Informatycznym „GIMKOMP”

* Udział w VI edycji konkursu gastronomicznego dla gimnazjalistów „Mini Master Chef”, zorganizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach

* Udział w XI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej pt. „Śpiewać każdy może”, którego organizatorem było PSNJN w Katowicach

* Udział w etapie rejonowym XVII Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

* II miejsce w IX Powiatowym Konkursie Fotografii Ekologicznej zdobyła Katarzyna Ligner

* III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Fotografii Ekologicznej zdobyła Katarzyna Bodzioch

* FINALISTKA Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Anastazja Huczała zdjęcie

* I miejsce w III Powiatowym Konkursie Literacko - Plastycznym na wiersz i kartkę świąteczną - Michalina Studnik

* II miejsce w III Powiatowym Konkursie Literacko - Plastycznym na wiersz i kartkę świąteczną - Katarzyna Bodzioch

* Wyróżnienie w Powiatowym konkursie multimedialnym „Europa dla naszego powiatu” otrzymali Anastazja Huczała i Janek Maciejczyk

* Udział w Regionalnym konkursie dla uczniów gimnazjum “Młody Chemik

* Tytuł laureata z matematyki w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym EDI - Pingwin z matematyki otrzymała Martyna Turek

* II miejsce w II Językowej Grze Miejskiej (SP 2 w Orzeszu) zajęła drużyna w składzie Oliwia Szweda oraz Daniel Schier

* III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie z Języka Niemieckiego “Grundschulkonig” (SP 10 w Orzeszu-Woszczycach) zajęła Anastazja Huczała

* Drużyna w składzie Michalina Studnik oraz Martyna Turek zajęła 9 miejsce w VII grze terenowej „Fair train” ZSH w Katowicach

* Udział w Olimpiadzie Informatycznej Gimnazjalistów - Filip Grzywok

* Udział w XII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd Europejskich (ZSP/PSNJN w Katowicach), Alicja Jankowiak zajęła VII miejsce, zaś Karolina Baranowska X miejsce (na 48 uczestników)

* III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Nie daj się wkręcić” zdobyła Katarzyna Hensel z III klasy G2

* Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Nie daj się wkręcić” zdobyły Maja Porębska z II klasy G2 i Magdalena Szwan z 7 klasy SP3

* III miejsce w Powiatowym Konkursie Technicznym „Odkryj swój talent” zdobyli Martyna Turek, Filip Grzywok i Filip Niedziela z III klasy G2

* II miejsce w Powiatowym konkursie dotyczącym HIV/AIDS „Nie liczę na cud” zdobyły Martyna Turek, Martyna Staniczek i Kinga Niemiec z III klasy G2

* Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Śląskie bajanie” otrzymał Antoni Bukowski z klasy Ia SP3

* Udział w wojewódzkim konkursie na najciekawszą prezentację pt. „Tadeusz Kościuszko”

* III etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z JĘZYKA POLSKIEGO dla dla uczniów szkół podstawowych – Anastazja Huczała

* II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z MATEMATYKI dla dla uczniów dotychczasowych gimnazjów – Michalina Studnik i Martyna Turek

* Udział w  Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych z i dotychczasowych gimnazjów województwa śląskiego

* Laureatkami konkursu literacko-plastycznego przeprowadzonego w ramach Ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł – NA SKRZYDŁACH PRZYJAŹNI” zostały Maja Porębska, Martyna Pierschkalla i Barbara Profaska

* Laureaci konkursu „Zabawka fizyczna w ruchu” - Franciszek Bezak, Antoni Bukowski, Wiktor Kurka, Wiktoria Orzeł z klasy I a SP

* Wyróżnienie w konkursie „Zabawka fizyczna w ruchu” otrzymała Zuzanna Krentusz

* Udział w konkursie fotograficznym dla dzieci i młodzieży „Skadruj lato”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Ziemi Mikołowskiej, I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki w Mikołowie oraz „Naszą Gazetę”- Martyna Piksa, Paulina Otawa, Natalia Czyżyk

* I miejsce w IX Regionalnym Konkursie Gwarowym - "Godomy po naszymu" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Orzesze zdobyli Michalina Studnik i Szymon Bańczyk

Sportowe

* II miejsce w półfinale wojewódzkim siatkówki plażowej zespół w składzie Daniel Prus i Łukasz Tomaszewski

* I miejsce w Orzeskim Turnieju o Puchar Powitania Lata - klasa IV

* V miejsce w zawodach tenisa stołowego na szczeblu wojewódzkim zajęła drużyna w składzie Adam Piątek i Łukasz Tomaszewski

* II miejsce - w półfinałach wojewódzkich w tenisie stołowym dla dziewcząt i chłopców zdobyli Adam Piątek i Łukasz Tomaszewski

* IV miejsce - w półfinałach wojewódzkich w tenisie stołowym dla dziewcząt i chłopców zdobyły Weronika Kaczanowska, Martyna Sznapka i Wiktoria Cebula

* I miejsce - w turnieju rejonowym w tenisie stołowym dla dziewcząt i chłopców zdobyły Weronika Kaczanowska, Martyna Sznapka i Wiktoria Cebula zdjęcie

* I miejsce - w turnieju rejonowym w tenisie stołowym dla dziewcząt i chłopców zdobyli Adam Piątek i Łukasz Tomaszewski zdjęcie

* II miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej dziewcząt

* III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej chłopców

* I miejsce w miejskich zawodach w piłce siatkowej dziewcząt

* I miejsce w miejskich zawodach w piłce ręcznej chłopców

* I miejsce w miejskich zawodach o Puchar Burmistrza Miasta Orzesze w tenisie stołowym chłopców, skład drużyny Adam Piątek i Rafał Ryguła

* I miejsce w miejskich zawodach o Puchar Burmistrza Miasta Orzesze w tenisie stołowym dziewcząt, skład drużyny Wiktoria Cebula i Martyna Sznapka

* II miejsce w miejskich zawodach koszykówki chłopców

* II miejsce w miejskich zawodach w piłce nożnej chłopców

* II miejsce w powiatowych zawodach badmintona wywalczyły Martyna Piksa z IIa G2, Wiktoria Cebula z 7 klasy SP3

* IV miejsce w powiatowych zawodach badmintona zajęli Łukasz Tomaszewski z IIa G2  i Karol Kancelista z III b G2

 

 powrót

ROK SZKOLNY 2016/2017

* I miejsce w konkursie „Kariera – marzenia do spełnienia” zajęła Marta Czyż

* II miejsce w konkursie „Kariera – marzenia do spełnienia” zajął Szymon Więcek

* III miejsce w konkursie „Kariera – marzenia do spełnienia” zajęła Barbara Profaska

* II miejsce w Ogólnopolski Konkursie z Języka Niemieckiego „Weltsprachen Jugend” wyd. Synapsa zajęła Marta Czyż

* II miejsce w finale II Małopolskiego Konkursu Piosenki Niemieckiej „Superstar” w Rabce-Zdroju zajęły Paulina Płonka i Julia Sikora

* III miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej zdobyły Julia Borowska i Barbara Profaska

* I miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Droga do Gwiazd przez Gimnazjum dla duetu Pauliny Płonka i Julii Sikora

* II miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Droga do Gwiazd przez Gimnazjum  zajęła Julia Sikora

* Nominacja do finału Ogólnopolskiego konkursu „Wygraj sukces” dla Pauliny Płonki

* I miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Droga do Gwiazd przez Gimnazjum  zajęła Paulina Płonka

* III miejsce w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Żorach  zajęła Paulina Płonka

* II miejsce w X Wojewódzkim Festiwalu Młodych Talentów w Zabrzu  zajęła Paulina Płonka

* NAGRODA Starosty Rybnickiego w Młodzieżowym Festiwalu Muzycznym 2017 w Czerwionce Leszczynach zajął duet Julia Sikora i Paulina Płonka

* Wyróżnienie specjalne I stopnia w XXVII Rejonowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej (Milena Antosik, Iwona Chrobok, Karolina Baranowska, Weronika Brzęczek, Alicja Jankowiak, Partycja Lisiewska, Agnieszka Nowacka, Weronika Płonka, Julia Sikora)

* III miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza FOTO” zajął Michał Papała zdjęcia

* Dyplom za wykonanie znakomitej pracy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza FOTO” uzyskał Szymon Więcek

* Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza FOTO” zdobyły Paulina Sonek i Julia Todys

* I miejsce w II Powiatowym Konkursie Wiedzy Logistycznej zorganizowanym przez ZSEiU w Łaziskach Górnych w ramach Dnia Logistyka zdobył Jakub Rurański

* Jakub Rurański zakwalifikował się do finału Międzypowiatowego Konkursu Językowego "Poliglota Ziemi Śląskiej". W finale zajął VI miejsce

* I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Olimp School zajął Jakub Rurański

* II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Olimp School zajęła Marta Czyż

* III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Olimp School zajęła Anna Wyrobek

* Paulina Płonka i Julia Sikora zakwalifikowały się do finału II Małopolskiego Konkursu Piosenki Niemieckojęzycznej "Superstar

* Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego Sola Scriptura 2016/2017 -Aneta Majer

* II miejsce w Dyktandzie o Tytuł Mistrza Ortografii Miasta Orzesze zdobyła Martyna Pierschkalla

* II miejsce w VI POWIATOWYM KONKURSIE PROFILAKTYCZNYM zdobyły Sandra Piksa i Wiktoria Pytel

* I miejsce w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego w Gimnazjum nr 3 w Orzeszu-Gardawicach zajął Jakub Rurański

* III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Kulturoznawczym o Krajach Niemiecko- i Anglojęzycznych zdobyła drużyna w składzie Marta Czyż i Jakub Rurański

* II miejsce w konkursie „Najlepszy programista w ZST” w Rybniku zajął Filip Grzywok

* Filip Grzywok - LAUREAT GOOGLE CODE-IN 2016 (konkurs organizowany przez Google)

* I miejsce w etapie rejonowym XVI Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego zdobyła Sylwia Marcol

* II miejsce w etapie rejonowym XVI Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego zdobyła Barbara Profaska

* II miejsce – Turniej Aktorski MOK Orzesze-Sandra Piksa, Wiktoria Pytel, Nikola Bartel, Patryk Hempel, Wiktor Wiatr

* II miejsce w VI Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek zdobyła Julia Sikora

* Wyróżnienie w Konkursie fotografii ekologicznej „Cztery pory roku” uzyskała Julia Todys

* Udział w Konkursie fotograficznym „Piękno Ojczyzny”

* Udział w Konkursie plastyczno-językowym "In der Märchenwelt der Gebrüder Grimm" w Częstochowie

* Udział w konkursie Poznajemy Parki Krajobrazowe

* Udział w Konkursie przedmiotowym z geografii

* Udział w Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego

* II miejsce w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zdobyła Julia Borowska

* Udział w Konkursie wiedzy o twórczości Henryka Sienkiewicza w Gimnazjum nr3

* Udział w Konkursie przedmiotowym z j.polskiego

* III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Życie i twórczość H. Sienkiewicza” zdobyły Julia Spyra i Julia Sikora

* Udział w konkursie gwarowym w Woszczycach.

* Udział uczniów klas trzecich w konkursie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie przedmiotów ścisłych i nauk technicznych – Omnibus w ZSEiU w Łaziskach Górnych.

* III miejsce na etapie wojewódzkim w konkursie OHP – w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy.” zdobyła Barbara Profaska.

* Udział w Konkursie Przedmiotowym z Historii

* Udział w Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego

* Udział w Powiatowym Konkursie  Wiedzy o HIV/AIDS w Gimnazjum nr 3

* Udział w Konkursie Przedmiotowym z Chemii

* Udział w Konkursie Przedmiotowym z Fizyki

* Udział w Konkursie Przedmiotowym z Matematyki

* Udział w Konkursie Przedmiotowym z Wiedzy o Społeczeństwie

* Udział w XIV Powiatowym Konkursie z Fizyki w Orzeszu – Gardawicach,

* Udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego (etap rejonowy – Anna Wyrobek, Jakub Rurański, Marta Czyż)

* III miejsce w VIII Regionalnym Konkursie Gwarowym - "Godomy po naszymu" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Orzesze zdobyli Michalina Studnik i Szymon Bańczyk

* Wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie Gwarowym - "Godomy po naszymu" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Orzesze zdobyła Martyna Pierschkalla

Sportowe

* I miejsce w półfinale wojewódzkim piłki siatkowej chłopców zajęła drużyna w składzie Robert Kret i Marcin Paterman

* I miejsce w powiatowych zawodach piłki siatkowej chłopców zajęła drużyna w składzie Robert Kret i Marcin Paterman zdjęcia

* III miejsce w powiatowych zawodach siatkówki dziewcząt. (Drużyna w składzie: P.Lisiewska, A.Smolorz, U.Czyszczoń, J.Matera, A.Nowacka, W.Płonka, W.Brzęczek, A.Jankowiak)

* I miejsce w miejskich zawodach koszykówki chłopców

* I miejsce w miejskich zawodach piłki ręcznej chłopców

* I miejsce w miejskich zawodach piłki siatkowej chłopców

* I miejsce w miejskich zawodach siatkówki dziewcząt

* III miejsce w miejskich zawodach w koszykówce dziewcząt

* I miejsce w miejskich zawodach w piłce ręcznej dziewcząt

* I miejsce chłopców w powiatowych zawodach w siatkówce. (drużyna w składzie: Robert Kret - atakujący i kapitan, Mateusz Słupik - rozgrywający, Marcin Paterman, Piotr Waszak i Kamil Mania - przyjmujący, Dawid Jendrysik i Jakub Rurański - środkowi bloku, trener drużyny - Tomasz Bober) zdjęcie

* III miejsce w powiatowym turnieju piłki ręcznej chłopców

* IV miejsce w powiatowym turnieju koszykówki chłopców

* I miejsce - w turnieju powiatowym w tenisie stołowym dla dziewcząt i chłopców - zdobyły Weronika Kaczanowska i Martyna Sznapka zdjęcia

* I miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Szachowym zdobył Piotr Masny

* II miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Szachowym zdobył Marcin Leszczyk

* III miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Szachowym zdobył Dawid Jendrysik

* III miejsce - rejonowe zawody w przełajowych biegach sztafetowych (drużyna w składzie: Jakub Rurański, Patryk Waszak, Klaudiusz Górny, Alan Morczinek, Robert Kret i Piotr Waszak)

* II miejsce - powiatowe zawody w przełajowych biegach sztafetowych (drużyna w składzie: Jakub Rurański, Patryk Waszak, Klaudiusz Górny, Alan Morczinek, Robert Kret i Piotr Waszak)

* I miejsce w miejskich zawodach w piłce ręcznej dziewcząt. (drużyna w składzie: Bartel Nikola, Gierlotka Daria, Dziedzic Weronika, Smolorz Agata, Studnik Michalina, Piksa Dorota, Płonka Weronika, Smolorz Magda, Todys Julia, trener Piotr Brzoza:)

* I miejsce w miejskich zawodach w piłce ręcznej chłopców. (drużyna w składzie: Marcin Paterman, Piotr Waszak, Robert Kret, Mateusz Słupik, Jakub Rurański, Paweł Golba, Oskar Sontag, Dawid Jendrysik, Jakub Paryła, Mateusz Kupiec i Filip Niedziela, trener Tomasz Bober.)

powrót

NASZE SUKCESY! - ARCHIWUM           lata 2009 - 2016

NASZE SUKCESY! - ARCHIWUM           lata 1999 - 2009